ÜCRETSİZ TESLİM!
Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli)
Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli) Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli) Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli) Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli) Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli)

Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli Hafriyat Kazanı)

En geç 29 Temmuz Pazartesi günü sevkiyat
  • Bu ürün için toplam sevkiyat maliyetiniz:
  • Ambar Nakliyesi : 0,00 TL

Yeni ürün

Kendinden devrilmeli kule vinç - forklift hafriyat, moloz, mıcır, kum, atık malzeme, tuğla, ytong, çimento, toprak, çöp, beton taşıma ve dökme kovası

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

39 490,00 TLVergi Dahil
KDV (%20): 6 581,67 TL

40 090,00 TLVergi Dahil

-600,00 TL

24 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

İnşaat alanında yapılan kazılarda çıkan hafriyatları taşımak ve kamyon üzerine dökmek için kule vinç ile kullanılan kendinden devirme özellikli konteynerler kullanılır. Şantiyelerde moloz, mıcır, kum, beton,mermer, odun, ahşap, talaş vb. atıkları taşımak için yine bu kovalar, atık teknesi olarak tercih edilebilir.Emniyet mekanizması  vardır, mekanizma kalkmadan boşaltma yapmaz, iş güvenliği mevzuatlarına uygun olup ,sertifikaları mevcuttur.

İnşaatlarda, arkeoloji kazılarında ve daha birçok yerde güvenle kullanılır.

Kova Hacmi Seçenekleri 

250L - 300L - 350L - 400L - 450L - 500L - 600L - 800L

1 m³ - 1.5 m³ - 2 m³ - 2.5 m³ - 3 m³

 
Taksit Seçenekleri
 
Değişim Şartnamesi

Değişim Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile değiştirmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, değişim talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli ve info@conaylar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde Conaylar LTD ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef değişim kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve değişiminiz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

Değiştireceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış , sipariş numarası ve siparis.conaylar.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, değişim işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘DEĞİŞİM FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş değişimini ‘DEĞİŞİM FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize gönderdiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Değişiminizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘conaylar.com - Değişim Birimi’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm değişim gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, değiştirmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, değişiminiz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

Değişim İşlemi Onaylandıktan Sonra

Değişim onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedel farkını(eğer satın aldığınız fiyattan daha düşükse) geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli farkı, değişim onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup siparis.conaylar.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, değişimler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Ürünün değişimi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde sağlanmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde değişim söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Kule Vinç Kum Mıcır Atık Taşıma Kovası (Devirmeli Hafriyat Kazanı)

Kendinden devrilmeli kule vinç - forklift hafriyat, moloz, mıcır, kum, atık malzeme, tuğla, ytong, çimento, toprak, çöp, beton taşıma ve dökme kovası

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QR kodu