ÜCRETSİZ TESLİM!
Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0 HP (220V)
Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0 HP (220V) Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0 HP (220V) Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0 HP (220V)

Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0HP (220V)

En geç 23 Olabilir Perşembe günü sevkiyat
 • Bu ürün için toplam sevkiyat maliyetiniz:
 • Ücretsiz Kargo : 0,00 TL

OVIB-2.0HP

Yeni ürün

Omuz askılı beton vibratörü 2.0HP elektrikli monofaze (220V)

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

19 999,00 TLVergi Dahil
KDV (%20): 3 333,17 TL

20 399,00 TLVergi Dahil

-400,00 TL

10 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Titreşim, çimento, agrega ve suyun karışmasında önemli rol oynar. Ayrıca titreşim, beton içerisindeki hava kabarcıklarının çıkmasına yardımcı olur. Bu şekilde beton içerisindeki boşlukların tamamı ortadan kalkmış olur ve daha sağlam bir betonarme yapı elde etmiş oluruz.

Beton dökümünde vibratörün önemi nedir? Beton nasıl sıkıştırılmalıdır?

 • Beton malzemelerin hazır beton tesislerinde karılması ve taze betonun yerine yerleştirilmesi işlemleri esnasında, beton karışımının içerisine kendiliğinden ( istenmeden ) bir miktar hava da sıkışmaktadır.
 • İçerisinde bir miktar hapsolmuş hava boşluğu bulunduran taze beton, yerleştirildiği kalıbın içerisini tamamen doldurmamış ve yoğunluğu az olan bir beton durumundadır. Beton yerine yerleştirildikten hemen sonra ,bünyesinde yer alan hapsolmuş havanın mümkün olabildiği kadar dışarıya çıkartılması gerekmektedir. Taze betonun içerindeki hapsolmuş havanın dışarıya çıkartılması işlemine “betonun sıkıştırılması ” denilmektedir.
 • Beton teknolojisinin gelişmesi neticesinde hazır betonların sıkıştırılması Mekanik yöntemlerle yapılmaktadır. Uygulanacak sıkıştırma yönteminin belirlenmesinde, taze betonun sahip olduğu işlenebilme, kalıp şekilleri ve boyutları, beton içerisinde yer alacak donatının sıklığı ve miktarı gibi bazı faktörler dikkate alınmalıdır.
 • Hazır beton sektöründe kalıba yerleştirilen taze betonun içerisindeki havadan kurtulmak ve betonu daha az boşluklu bir beton durumuna getirebilmek amacıyla,betona uygulanan vibrasyon işlemi, vibratör denilen titreşimli mekanik aletlerle yapılır.
 • Betonun vibrasyon yöntemiyle sıkıştırılması işlemindeki olaylar iki aşamalı olarak yer almaktadır.Birinci aşamada vibrasyon etkisi ile betondaki harç sıvılaşarak dibe doğru hareket etmekte ve ikinci aşamada betonun içerisindeki hapsolmuş hava dışarı çıkmaktadır. İkinci aşamadaki olay birinci aşamadaki olayla hemen hemen aynı anda yer almaktadır.
 • Taze betonun vibre edilmesindeki ana amaç, betonu kalıba yerleştirmektir. Taze betonu ne kadar vibre ederseniz edin tane çapına bağlı olarak bir miktar hava boşluğu mutlaka beton içerisinde kalacaktır. Hatta bazı özel durumlarda beton içerisinde, hava sürükleyici katkılar vasıtasıyla, ilave hava meydana getirilirki böyle bir betonun dahi vibrasyon yapılarak kalıba yerleştirilmesi gerekir.
 • Vibrasyon işlemi sırasında betona, vibratörün eksantrik titreşiminden meydana gelen kuvveti verilir. Bu kuvvet betonda dalga hareketi şeklinde dağılır. Bu yolla beton içerisindeki parçacıklar birbirini itekleyerek sıkışmayı ve kalıba yerleşmeyi sağlarlar. Betonun fazla akışkan ve vibrasyonun aşırı yapılması durumunda ince ve iri malzeme birbirinden ayrılır ve betonun homojenliği bozulur. Böyle bir durumda dibe çökelen malzeme iri malzemedir.
 • Su-çimento oranının düşük olması durumunda vibrasyonun mukavemete olan etkisi çok yüksek olup, oranın 0,6 ve üzeri durumunda ise yok denecek kadar az olduğudur.

Vibrasyon Uygulamasının Yararları :

 • Beton yerleşimi daha kolay olur.
 • Daha yoğun ve homojen beton elde edilir.
 • Beton ile donatı arasındaki aderans daha iyi sağlanır.
 • Daha yüksek dayanımlı beton elde edilir.
 • Kalıp söküldüğü zaman, betonda daha düzgün kenar hatları elde etmiş oluruz.

Taze betona vibrasyon uygulanmasının sağladığı yararlar nelerdir?

 • Betonun yerleştirilmesi kolay olduğundan ekonomi sağlamaktadır.
 • Daha yoğun ve homojen bir beton elde edilmektedir.
 • Kalıpları sökülen betonda, kenarların belirgin hatların düzgün şekilde oluşabilmesini sağlamaktadır.
 • Daha yüksek dayanımlı beton elde edilmektedir.
 • Betonarme yapı betonlarında, betonla demir donatıların arasında daha iyi aderans sağlanmaktadır.
 • Daha yüksek dayanıklılık elde edilmektedir.

Vibratör uygulamasında nelere dikkat edilmelidir?

 • Beton tabakasının derinliği, kullanılacak olan vibratörün dalıcı ucunun uzunluğunu geçmemelidir. Her beton tabakası vibrasyona tabi tutulmalıdır.
 • Vibratör taze betonun içerisine dik olarak daldırılmalı ( düşey eksenden en fazla 10 derece eğik durumda olabilir. )
 • Vibratörün dalıcı ucu taze beton tabakasının tüm derinliğine, hatta bir önceki tabakaya birkaç cm girecek tarzda daldırılmalıdır.
 • Vibratör ucunun daldırılacağı noktalar arasındaki uzaklık genel olarak 40 – 50 cm civarındadır ve 75 cm. yi geçmemelidir.
 • Dalıcı uç beton kalıbının yan yüzeylerine yakın tutulmamalıdır.
 • Dalıcı uç taze beton içerisine hızlı bir şekilde daldırılmalı , beton içerisinde çok kısa veya çok uzun süreyle tutulmamalı ,( normal süre 5 – 15 sn. dir ).
 
Taksit Seçenekleri
 
Ürün Özellikleri
 
Değişim Şartnamesi

Değişim Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile değiştirmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, değişim talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli ve info@conaylar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde Conaylar LTD ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef değişim kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve değişiminiz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

Değiştireceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış , sipariş numarası ve siparis.conaylar.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, değişim işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘DEĞİŞİM FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş değişimini ‘DEĞİŞİM FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize gönderdiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Değişiminizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘conaylar.com - Değişim Birimi’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm değişim gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, değiştirmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, değişiminiz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

Değişim İşlemi Onaylandıktan Sonra

Değişim onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedel farkını(eğer satın aldığınız fiyattan daha düşükse) geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli farkı, değişim onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup siparis.conaylar.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, değişimler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Ürünün değişimi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde sağlanmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde değişim söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Omuz Askılı Beton Vibratörü 2.0HP (220V)

Omuz askılı beton vibratörü 2.0HP elektrikli monofaze (220V)

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2019-12-27

vibratör 2.0hp

3 haftadır kullanıyorum 2 kolon döktüm 0 pürüz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

QR kodu